НАШІ ПОСЛУГИ

Подивіться на всі наші можливості і те, як ми їх реалізовуємо.

Webapps
+
website

WebTargetInn охоплює розробку веб-сайтів та веб-додатків, оптимізованих за принципом надійності та захищеності під будь-які пошукові системи. Ми пропонуємо вам повний пакєт послуг по розробці веб-додатків з CMS, веб-сайтами eCommerce або рекламним центром, щоб ваш продукт чи послуга в Інтернеті мала найкращий інтерфейс для ваших користувачів.

IDENTITY
+
BRAND

Ідентичність та унікальність, яку розробляє WebTargetInn, проста та зрозуміла при першому ж використанні та адаптивна для всіх пристроїв та форматах . Ми створюємо дизайн таким чином, щоб допомогти вашим клієнтам запам’ятати ваш товар чи послугу, незалежно від того, де вони переглядають веб-сторінки: чи це великий екран або мобільний пристрій.

SOCIAL ADS
+
SEO

Запуску вашого сайту - це часто лише початок. Наші послуги також включають маркетинг та просування через соціальні медіа ресурси, seo (оптимізація веб-додатку в пошукових системах) та пошуковий маркетинг, копірайтинг, фото- або відеоконтент та аналітика веб-даних. Надання цих ключових послуг додатково до адаптивного веб-дизайну та розробки веб-додатків надає вашому товару чи послузі значимої присутності в Інтернеті для залучення та збільшення вашої аудиторії.