Про WebTargetInn

Команда WebTargetInn була заснована в 2018 році і ми існуємо з єдиною метою - створювати висококласні послгуи в сфері web-індустрії.

Ми займаємося розробкою від landing page до широкомасштабних проектів електронної комерції - та всім , що з цим повязано.

Все, що ми робимо, віддточено до найдрібніших деталей. Жоден сайт та жодна послуга не йде в масси, якщо ми і наш клієнт не задоволені результатом нашої спільної роботи.

Наша студія

Ви нас можете знайти за адресою:
Київ, Воздвиженка Гончарна, 7А

Головні цінності

01 Професіоналізм

Від першого контакту до кінцевого продукту ми гарантуємо, що наші послуги будуть завершені на максимально можливому рівні в найкоротші терміни. Клієнти регулярно отримують інформацію про етапи розробки і завжди залишаються в курсі напротязі усього проєкту.

02 Якість

Ми гарантуємо, що всі ключові функції, необхідні для роботи Вашого web-сайту, будуть відповідати найвищим стандартам. Це визначає довговічність сайту, на який ви можете покластися в довгостроковій перспективі.

03 Взаємовідносини

Ми вважаємо, що постійне спілкування під час розробки - найкращий шлях до успіху всього проєкту. Після завершення проєкту ми прагнемо продовжувати надавати вам постійну підтримку в будь-який час.

Наша команда

Провотар Віталій

Програміст

Єлізарова Яніна

SEO - спеціаліст