Про WebTargetInn

Команда WebTargetInn була заснована в 2018 році і ми існуємо з єдиною метою - створювати висококласні послгуи в сфері web-індустрії.

Ми займаємося розробкою від landing page до широкомасштабних проектів електронної комерції та всім , що з цим пов'язано.

Все, що ми робимо, віддточено до найдрібніших деталей. Жоден сайт та жодна послуга не вийде за межі розробки, доки клієнт не буде задоволений результатом нашої спільної роботи.

Наша студія

Ви нас можете знайти за адресою:
Київ, Воздвиженка Гончарна, 7А

Головні цінності

01 Професіоналізм

Від першого контакту до кінцевого продукту ми гарантуємо, що наші послуги будуть завершені на максимально можливому рівні в найкоротші терміни. Клієнти регулярно отримують інформацію про етапи розробки і завжди залишаються в курсі напротязі усього проєкту.

02 Якість

Ми гарантуємо, що всі ключові функції, необхідні для роботи Вашого web-сайту, будуть відповідати найвищим стандартам. Це визначає довговічність сайту, на який ви можете покластися в довгостроковій перспективі.

03 Взаємовідносини

Ми вважаємо, що постійне спілкування під час розробки - найкращий шлях до успіху всього проєкту. Після його завершення ми прагнемо продовжувати надавати вам постійну підтримку в будь-який час.

Наша команда

Провотар Віталій

Програміст

Єлізарова Яніна

SEO - спеціаліст